top of page
  • Фото автораYevgen Vember

Фінальний день семінару Robert Zimmermann Shihan

Третій день, як завжди, розпочався ранковою розминкою.Всі очікували, що розминку мав би провести Ерік Лавіне з Торонто Айкікай, 3 дан Айкідо, 4 дан Іайдо. Проте недільну розминку, як і напередодні, провела його колега та дружина Єліца Куевас.В завершальний день семінару Сенсей демонстрував техніки, яких він навчився від свого учителя Міцунарі Канаі Шихана.По завершенню Сенсей звернувся до всіх учасників семінару:

“Дякую, що запросили мене. Я щасливий, що маю змогу поділитися своїм Айкідо з усіма вами. Я дуже вражений, наскільки всі сильно мотивовані до занять Айкідо, особливо молодь. За моїм досвідом, саме зараз ви маєте це робити, щоб досягти успіху, бо потім може бути пізно. Тому ви рухаєтесь у правильному напрямку та у гарному темпі. В будь-який час, якщо Ви завітаєте в Торонто, ласкаво запрошую Вас на тренування в Торонто Дозо!”

Президент Федерації Айкідо України Кудрявцев Олексій Леонідович подякував старим друзям з Торонто Айкікай, та вручив подарунки на пам'ять.Дякуємо всім, хто був з нами в ці дні!

114 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page