top of page
  • Фото автораYevgen Vember

Літній табір Айкідо - Карпати 01-14/07/2019

Відпочинок в Карпатах. Літо з 1 по 14 липня 2019 року.


Федерація Айкідо України пропонує прийняти участь у літньому відпочинку в Карпатах, ми запрошує всіх своїх учнів, їх батьків та друзів поєднати відпочинок та тренування разом, у мальовничому місці під назвою "Соколині Скелі".


“Це місце справжня Мекка для любителів збирати гриби, відчувати навколишню тишу, та споглядати неймовірні краєвиди.”ІСТОРІЯ


Засноване 1588 року, Смереково — село в Україні, в Закарпатській області, Великоберезнянському районі. Колишня назва — Смерекове. Розташоване у найпівденіщій частині території району. Назву отримало від смерекових пралісів, ним протікає річка Пегова, ліва притока Бачави.Федерація Айкідо України запрошує Вас на відпочинок в мальовничє місце Закарпаття: спортивно-оздоровчу базу Соколтні Скелі, розташовану у селі Смереково, Закарпатська область, Україна, 89044.

Ми пропонуємо 3-разове харчування, комфортне проживання, басейн, цілюще повітря карпатських гір, неймовірні краєвиди, та тишу, яка оточує це дивовижне місце.
 

У програмі відпочинку:

  • два тренування на день;

  • екскурсії та різноманітні дозвілля.

 

Дати заїзду:

  • з 1 по 14 липня 2019 року.

 

Вартість відпочинку:

  • 6300 грн без урахування проїзду;

  • проїзд оплачується окремо, вартість не повертається.


Зареєструватись на відпочинок можна у розділі сайту "еКвиток", всі свої запитання Ви можете надсилати на корпоративну пошту contact@faua.net


 

149 переглядів1 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Én kommentar


natashakoka
26. mar. 2019

Я обязательно еду!)

Lik
bottom of page